Nasi recenzenci


Marzenka
Hej! Moje imię już znacie. Mam 14 lat i chodzę do klasy drugiej gimnazjum. To tak ogólnie. Lubię sport, gry zespołowe, bieganie, spacery, góry (!), robienie rzeczy z modeliny i filcu, robienie zdjęć ze znajomymi... Ustalmy, że lubię wiele rzeczy - życie jest ciekawsze, gdy ma się liczne zainteresowania. Nie lubię za to języków obcych. Brrr...
Uwielbiam też czytać, co jest chyba jasne. Najczęściej sięgam po książki młodzieżowe, psychologiczne i obyczajowe, ale także po kryminały i książki przygodowe. 


Marta
Mam 14 lat i tak jak koleżanka wyżej chodzę do klasy drugiej gimnazjum. W wolnym czasie lubię grać w siatkówkę, spotykać się ze znajomymi, jeździć na basen... no i czytać książki ;) Najczęściej czytam książki młodzieżowe.

Stasia
Mam 13 lat. Lubię robić wieeele rzeczy, których sensu na pewno nie zrozumiecie. Jestem uważana za "radosną wariatkę" co mnie mimo wszystko cieszy.
Pewnie łatwo się domyślić, że lubię czytać. Lubię każdy gatunek i trudno jest mi wybrać ulubiony. Najczęściej czytam powieści młodzieżowe, obyczajowe i fantastykę.

Patrycja
A więc... to ja! Mam 14 lat i pewnie domyślacie się, że chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Moje zainteresowania... oj dużo  :D Bardzo lubię filcować, malować, rysować, wyszywać itp. Do tego spacerować, jeździć na rowerze i rolkach, a także układać kompozycje kwiatowe. No  i najważniejsze lubię czytać książki - trudno określić jakie, zazwyczaj obyczajowe, fantasty, przygodowe, no i kryminałem też nie pogardzę :)Kewin

Hej wszystkim! Mam 14 lat, no i chodzę do klasy drugiej gimnazjum ;D. Jestem (tak jak wszyscy tutaj) recenzentem. Lubię jeździć na nartach, na rowerze, chodzić po górach, wychodzić na dwór no i oczywiście  czytać książki ;). Hmm... najbardziej lubię powieści przygodowe, młodzieżowe no i fantastyczne, czasami też czytam kryminały. No, to na koniec bardzo gorąco polecam WSZYSTKIE nasze recenzje ^^   Miłego czytania Małgosia
Mam na imię Małgosia, chodzę do III. klasy gimnazjum. Kocham język polski, uwielbiam tworzyć i wyrażać siebie w  różnych formach - poprzez pisanie, rysowanie, muzykę, nagrywanie filmów, robienie zdjęć. Interesuje się między innymi psychologią oraz historią, zwłaszcza II. wojny światowej, kulturą japońską, sztuką i oczywiście literaturą. Czytam co tylko się da ;), chyba nie mam ulubionego gatunku, lubię i fantastykę i powieści obyczajowe, literaturę faktu, kryminały, przygodowe, psychologiczne, poza tym często sięgam po poezję.  :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz